רכיבה על סוסי פוני בצפון

כאשר תגיעו אלינו לג'ונגל כיף תפגשו המון חיות מעניינות מכל העולם, החל בנחשי ענק ועד לקופי סנאי חביבים. אחת החיות שנמצאות במתחם שלנו היא סוסי הפוני שעליהם אפשר לרכב בליווי מדריך, ולצאת עם זיכרון בלתי נשכח.

 

נפלאות הרכיבה על פוני

סוסי הפוני המאולפים שלנו הם בעלי מזג נוח ואוהבים מאוד את המגע והקשר עם בני האדם. לכן, הרכיבה עליהם היא חוויה נעימה, מרגשת ובטוחה, וזאת גם בזכות גובהם הנמוך. על פי ניסיוננו, ילדים שעולים על הפוני מתחילים מייד לחייך, והברק בעיניים עוד מלווה אותם שעות ארוכות. אין ספק שהמגע עם החיה האצילית, שיתוף הפעולה עימה והשליטה עליה יוצרות הרגשה יוצאת דופן של ביטחון, סיפוק וגם קרבה גדולה לעולם החי. זוהי אטרקציה נפלאה שאפשר לשלב בעת טיול לצפון בסוף השבוע או במהלך אירועים מיוחדים כמו יום הולדת, והיא מעניקה ערך מוסף שניכר היטב בילדים. אם עוד לא יצא לכם להיפגש עם החיות המופלאות האלו, חשוב שתדעו כי הן נמוכות בהרבה מסוסים ואינן מסוכנות, ואם זו הפעם הראשונה שילדיכם ירכבו עליהן – צפויה להם חוויה מלהיבה ומרגשת במיוחד.

 

הגעה ומידע

הרכיבה על סוסי הפוני מתקיימת בשבתות וחגים ובעלות נוספת של 15 ₪.                                 אם אתם רוצים לקבל מידע לגבי רכיבה על סוסי פוני בצפון התקשרו לטלפון  054-6769404 ואנו נשמח לענות על כל שאלה. כמו כן, אתם תמיד מוזמנים להגיע אלינו וליהנות מעוד המון אטרקציות שמחכות לכם בג'ונגל כיף.