פעילויות עם בעלי חיים

מכירים את השלב הראשוני הזה שהתינוק שלנו מתלהב מקולות של חיות? כל פגישה עם כלב או חתול בגינה הציבורית הופכת למפגש ידידות מחמם לב. בעלי חיים משמחים את לב הקטנטנים, מספיק לראות את החיוך הרחב שעולה על פניהם וקולות החיקוי שהם מפיקים למשמע כל כלב. עם הזמן, כשהתינוק גדל והופך לפעוט, אפשר ומומלץ להתחיל לחשוף אותו לפינת חי או פינת ליטוף. אולם, ראשית כדאי לראות את תגובתו הראשונית של הילד ולכן להתחיל מביקורים בפינות חי קטנות, כדי לא להפגיש אותו עם יותר מדי חיות חדשות בו זמנית. לאט לאט, כשהילד הופך לעצמאי והולך לבד, ניתן להתקדם אל פינות חי גדולות.

 

כאן, בג'ונגל כיף תוכלו למצוא מגוון אטרקציות, בעלי חיים הם העיקר של החוויה המיועדת לכל הגילאים. כך שאם ברצונכם לקחת את כל הכיתה ליום כיף של סיור לימודי מהנה או לחגוג יום הולדת לאחד מבני המשפחה ביום כיף של פעילויות עם בעלי חיים לכל בני המשפחה-זה לגמרי אפשרי! בג'ונגל כיף תחוו פעילות עם בעלי חיים קסומה במיוחד, אבל לא רק, אלא תוכלו ליהנות מאווירה ייחודית, עולם של טבע במלוא תפארתו. תרשו לעצמכם להתנתק לכמה שעות משגרת החיים העמוסה שלכם ביומיום, ותתמסרו לחוויית למידה שכולה הנאה וגיבוש. 

כאן תיפתח הדלת שלכם אל סביבה מלאת חקר ולמידה על עולמם הקסום של בעלי החיים, כאשר פעילות עם חיות מועברת על ידי צוות מקצועי וסבלני מיומן ורגיש לצרכי הילדים ובעלי החיים. צוות ההדרכה מעביר את זה באופן חוויתי שיעורר את סקרנות המשתתפים, הצוות מכיר את עולם החי מקרוב ועל כן יעניק לכם חוויה חד פעמית, בה תלמדו כיצד יש לגשת אל בעלי החיים, מהו סדר היום שלהם, כיצד להאכיל אותם, כיצד לטפל בהם וכן הלאה. בניגוד להמון מקומות שמציעים פעילות עם חיות לילדים, כאן מאפשרים להאכיל את החיות, בכניסתכם למתחם תקבלו אוכל מותאם עבורן שתוכלו לעשות בו שימוש. כך, על ידי האכלה וליטוף, תוכלו ליצור קשר עם בעלי החיים השונים. 

 

חשוב להבין כי פעילות לילדים עם חיות טומנת בחובה חשיבות רבה מכיוון שכך הילדים לומדים על מגוון ערכים חשובים ומשמעותיים על עולם הטבע והחי, לומדים על האחר, וכמובן- מעניקים ומקבלים המון אהבה ללא גבולות. בשל כך, במהלך השנה מגיעות קבוצות מאורגנות מכל הארץ להדרכה, ומקבלות תכנית הדרכה אשר דינאמית ומותאמת לגיל, לגודל ולאופי הקבוצה. מלבד אטרקציות עם חיות, עומדות לרשותכם סדנאות יצירה, סיורים מודרכים מעבר לגבולות הג'ונגל ולאורך נהר הירדן, פעילויות מקוריות וכן הלאה. כמו כן, ניתן להתרווח ולהתפנק בפינות ישיבה נעימות ומרגיעות בין העצים, אפשר לערוך פיקניק או פעילות אינטימית. זאת ועוד, עומדים לרשותכם שעשועים ומתנפחים בהם הילדים יוכלו להוציא אנרגיות נוספות בסיום הפעילויות והסיורים. 

 

ג'ונגל כיף לא מציע רק פעילות חיות לילדים, אלא המון המון מעבר, מגוון פעילויות ואטרקציות הכוללות ערך מוסף, חוויות וזיכרונות נעימים שמקרבים את המשתתפים צעד נוסף אל עולם הטבע והחי. הילדים יתנסו בחוויית מגוון רגשות של אהבה וחמלה אל החיות, ילמדו מהי לקיחת אחריות על האחר על ידי ביצוע מטלות פשוטות כמו האכלה, ניקוי הכלובים וטיפול בחיות. ובסופו של דבר, ילמדו לפתח כבוד הדדי לאחר. אז למה אתם מחכים? בואו והתרשמו ממגוון פעילויות לקבוצות שכוללות אטרקציות עם חיות לילדים או להתקשר למספר 054-6769404 ולתאם פעילות לזוגות, משפחות וקבוצות. אנו זמינים עבורכם לאורך השנה. 

הצהרת נגישות