טיולי שטח בנהיגה עצמית בצפון

טיולי שטח מאפשרים לכל אחד ליהנות מהחלק בטיול אליו הוא מתחבר יותר מכל. חלקנו מתחברים לטבע ולנופים, חלקנו מתחברים לריגוש אבל מעדיפים להשאיר את ההגה בידיים אחרות וחלקנו פשוט לא יכולים לנוע מטר אחד קדימה בלי ההגה בידיים שלנו. אם אתם שייכים לקבוצה האחרונה, טיולי שטח בנהיגה עצמית בצפון הוא הפתרון בשבילכם.

 

טיולי שטח בנהיגה עצמית – מה זה אומר?

ובכן, ממש כפי שזה נשמע, טיולי שטח בנהיגה עצמית הם טיולים בהם רכבי השטח נהוגים על ידי המטיילים עצמם ולא על ידי נהגים חיצוניים. רכב השטח עצמו מסופק בדרך כלל על ידי החברה שמארגנת את הטיול וזה יכול להיות ג'יפ מפואר וממוזג עם יכולות עבירות ברמה גבוהה, רייזרים קלי תנועה או טרקטורונים בעלי עבירות יוצאת דופן. מה שחשוב הוא, שלאורך כל הטיול ההגה נמצא לגמרי בידיים שלכם – אתם מתמודדים עם אתגרי השטח, אתם אלה שמצליחים ואתם אלה שלומדים ומפתחים את כישורי נהיגת השטח שלהם, תוך כדי הנאה צרופה מטיול שטח בכמה מן האזורים היפים בארץ.

 

טיולי שטח למשפחות – היכן הם נערכים?

טיולי שטח בנהיגה עצמית מתקיימים בכל רחבי הארץ, מהערבה הדרומית ועד הגולן הצפוני. רבים נוטים להתחבר לתא שטח אחד אותו הם מכירים לעומק, אך באפשרותכם למצוא טיולי שטח בנהיגה עצמית בצפון הרחב ואפילו טיולי נהיגה עצמית לאזור הירדן והנחלים למשפחות. תמיד אפשר וכדאי לנסות אזורים חדשים, שיעניקו לכם חוויות חדשות לגמרי של נוף ואתגר, אבל תמיד חשוב לוודא שאתם עושים את זה עם חברה מארגנת מקצועית, שדואגת לכל היבטי הנוחות, הבטיחות, הביטוח, הניווט והליווי המקצועי לאורך הטיול כולו. גם מטיילי שטח ותיקים ומקצועיים, נוטים להתחבר לחברה מארגנת כזאת, שמספקת להם את כל מה שהם צריכים כדי למקד את תשומת הלב שלהם בהנאה שבאמת מעניינת אותם – הנוף, הטבע והאתגר הבלתי נדלה של נהיגת שטח מאתגרת.

 

חברת ג'ונגל כיף מציעה מגוון רחב של אטרקציות למשפחה באזור הצפון ובכלל זה מארגנת טיולי שטח ברכבים חשמליים למשפחות, זוגות וקבוצות. הטיולים עוברים בכמה מאזורי הטבע המרהיבים והמעניינים ביותר באזור הצפון ומלווים כולם באנשי מקצוע לאורך הטיול כולו. מאחורי ההגה, כמובן, אתם יושבים. לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 054-6769404 ונשמח לענות על כל שאלה ועניין בנושא של טיולי שטח, נהיגה עצמית וסיורי טבע באמצעות רכבים חשמליים. 

הצהרת נגישות