פארק הקופים בצפון

אם אתם מחפשים בילוי מקסים לכל המשפחה, פעילות לבית ספר או רעיון לימי כיף וגיבוש, כדאי שתכירו את פארק הקופים בצפון ששמו ג'ונגל כיף. מדובר במתחם רחב ידיים השוכן בינות לנופי עמק הירדן, כשני קילומטרים מדרום לצומת צמח. כאן ממתינים לכם סיורים מודרכים, מפגשים מקרוב עם מגוון בעלי חיים ועוד אטרקציות רבות כמו טיולי שטח, פיתות על הטבון, מתנפחים ומסיבות.

 

הדרכות מקצועיות לכל הגילאים

ראשית, חשוב לדעת שג'ונגל כיף אינו רק פארק קופים אלא מצויות בו עוד חיות רבות כמו סוריקטות, תוכים, צב סודני ענק, דרבנים, חוטמנים, ארנבות, עכברים, וכמובן קופי הסנאי שכולם אוהבים. אין ספק שהמפגש עם החיות מהווה בפני עצמו חוויה מלמדת ומרגשת, המקרבת ילדים ומבוגרים כאחד אל עולמן, בין אם באמצעות צפייה בהן והקשבה להדרכות המקצועיות, ובין אם בפינת הליטוף. ההדרכות עצמן מועברות על ידי מדריכים מנוסים מאוד, שמכירים היטב את אורחותיהן של החיות ויודעים כיצד לרתק ולסקרן קבוצות של קהלים צעירים ומבוגרים. בין היתר, תוכלו ללמוד על הקשרים שבין החיות לאדם ולסביבתן, כיצד אנו מטפלים בהן, מהו סדר יומן ומה מזונן, ואפשר גם להחזיק נחשים, ללטף ארנבות ואפרוחים, להאכיל ולבוא במגע הכי קרוב שאפשר עם הטבע.

 

מקום שמתאים לכולם

אנו נוהגים לארח מבקרים וקבוצות בהרכבים שונים, אשר כל אחד מהם מגיע אלינו בנסיבות אחרות. לדוגמא, יש הבוחרים לקיים אצלנו ימי הולדת חווייתיים ומרגשים במיוחד, בין אם לילד או לסבא בהרכב משפחתי מלא. כמו כן, ג'ונגל כיף מהווה נקודת עצירה מצוינת למי שיוצא לטייל בצפון בסופי השבוע ובמועדים, ורוצה לשלב מפגש חינוכי ומהנה עם בעלי חיים. עוד מגיעות אלינו משפחות וקבוצות של וועדי עובדים שרוצות לשלב פעילות ערכית ביחד עם פיקניק וטיולי שטח על רכבים חשמליים באחד האזורים היפים בישראל. למעשה, אצלנו כל מבקר ובכל גיל יכול להתחבר לאווירת הג'ונגל המלהיבה ולמצוא את הפינה והפעילות המתאימה לו. למשל, בזמן שהילדים מבלים את זמנם בפינת היצירה, רוכבים על סוסי הפוני, מאכילים או מלטפים את החיות, המבוגרים יכולים לקבל מידע מעמיק ומעניין על החיות המצויות המקום, או פשוט לנוח עם כוס קפה ומשהו מתוק בפינה מוצלת ושלווה.

 

לפרטים נוספים והזמנות

אם אתם מחפשים יער קופים בצפון או כל פעילות אחרת המשלבת חיות שובות לב, הינכם מוזמנים להגיע אל ג'ונגל כיף שבקיבוץ בית זרע. כמו כן, לתיאום ימי הולדת, ימי גיבוש וכיף ופעילויות נוספות, התקשרו אלינו עוד היום בטלפון  054-6769404.

הצהרת נגישות