פעילויות לשבת בצפון

מתכננים לצאת בסוף השבוע עם כל המשפחה לצפון? מחפשים אטרקציות שילהיבו את הילדים ויעניינו גם את המבוגרים? אם כך, כדאי שתכירו את ג'ונגל כיף השוכן ממש ליד הכינרת בין הנופים המרהיבים של עמק הירדן. כאן ממתינות לכם מגוון פעילויות מהנות ומלמדות, אשר יוסיפו לכיף ולבילוי של שבת מפגשים בלתי נשכחים עם חיות מרתקות.

 

מה מחכה לכם בג'ונגל כיף

אם אתם מחפשים פעילויות לשבת בצפון כדאי שתשמעו לפחות על חלק מהאטרקציות שתמצאו אצלנו:

  • מפגשים עם חיות – תוכלו לראות, לגעת, ללטף, להאכיל ולהחזיק חיות רבות שמצויות במתחם, כגון נחשים, צבים, סוריקטות, קופים, חוטמנים, ארנבות ועוד. אגב, חלקן מסתובבות בחופשיות במתחם ויוצרות אווירת ג'ונגל אמיתית. המגע עימן מעניק לילדים חוויה בלתי נשכחת של קשר לעולם החי, והם בוודאי יישאו אותה עוד ימים רבים לאחר שתשובו הביתה.
  • רכיבה על פוני – בליווי מדריכים מנוסים יוכלו הילדים לעלות על הסוסים המופלאים, ולחוות את תחושת הביטחון, השליטה והשיתוף שבין האדם לחיה.הרכיבה מתקיימת בשבתות וחגים, בעלות נוספת של 15 ₪.
  • סדנאות יצירה – בפינת היצירה שלנו מתקיימות באופן קבוע סדנאות בשלל סוגים שמתאימות לכל הגילאים, אותן מעבירים מדריכים בעלי ניסיון רב ואהבה לאומנות ולאנשים בכלל. חלק מסדנאות היצירה הן בתשלום נוסף.
  • הדרכות – אנו מאמינים כי אטרקציות לילדים בשבת בהחלט יכולות להיות מחנכות ומלמדות. בדיוק למען מטרה זו אנו מקיימים סיורים מודרכים, שבהם ילדים ומבוגרים לומדים על החיות במתחם וקשריהן עם סביבתן ועם בני האדם. בנוסף לסיורים, אנשי הצוות שלנו מסתובבים במקום ותמיד שמחים לענות על שאלות סקרניות.
  • טיולים בשטח – מג'ונגל כיף גם אפשר לצאת לטיולים על רכבים חשמליים, בהם נוהגים המבוגרים בליווי איש צוות שלנו. מדובר ברכבים בטוחים, תקניים, פתוחים ושקטים, שייקחו אתכם למסע בינות המטעים, בריכות הדגים, השדות והשבילים של עמק הירדן.
  • ימי הולדת – אם בשעה טובה אחד הילדים או המבוגרים במשפחה חוגג יום הולדת, אתם בהחלט מוזמנים לקיים אותו אצלנו. בתיאום מראש, אפשר לבחור בחבילות שונות ליום ההולדת, וליהנות מהמון אטרקציות מיוחדות.

 

ולקינוח...

אחרי שלמדתם, התלהבתם והתרגשתם מהביקור בג'ונגל כיף תוכלו להמשיך לאינספור אתרים בסביבה. למשל, בקיץ תוכלו להגיע תוך דקות ספורות לכינרת ולהתרווח באחד החופים המוסדרים. לעומת זאת, בחורף אפשר לשלב את הביקור אצלנו גם עם טיול לרמת הגולן או לחרמון המושלג.

 

לפרטים נוספים והגעה

לאורך השנים ביקרו אצלנו משפחות רבות בשבתות שחזרו הביתה עם זיכרונות נהדרים והמליצו עלינו לחבריהן. אם גם אתם רוצים לגלות את העולם הקסום של ג'ונגל כיף, פשוט הגיעו אל המתחם ששוכן שני קילומטרים מדרום לצומת צמח. כמו כן, אפשר לברר פרטים נוספים ולתאם אירועים מיוחדים בטלפון  054-6769404.