פעילות לגיל הזהב

פעילויות לגיל הזהב

גיל הזהב יכול להיות תקופה נפלאה ומיוחדת בחיים. אתם, אנשי גיל הזהב, יכולים להתפנות לחפש אחר תחומי עניין שונים, תחביבים, העשרת הידע שלכם, הכרת מנהגים, מאכלים ואנשים חדשים. ללא הלחץ של עבודה, של הילדים ובקיצור - החיים, יש לכם הרבה זמן להתרכז בעצמכם ולבדוק מחדש מה אתם אוהבים ומה מושך אתכם.

 

מה כל כך מיוחד בג'ונגל כיף?

אנחנו מזמינים אתכם לבקר בעולם מופלא ומוטרף, פראי ומסתורי, הומה ומסעיר ומלא באפשרויות ובהתנסויות חדשות. כאן אף פעם לא משעמם וכל יום אינו דומה לקודמו.

המדריכים המנוסים שלנו יובילו אתכם בזהירות בינות הכלובים הרבים הפזורים בגן - תוכלו להאכיל את להקת קופי הסנאי השובבים, שמסתובבים להם חופשי ומעוללים תעלולים שונים (שמרו על התיקים שלכם!), ולדבר עם התוכים המרהיבים שלנו, שלא מפסיקים לפטפט אפילו לרגע אחד.

תוכלו לבקר בחדר הזוחלים שלנו ולהכיר את הפיתון הבורמזי והאנקונדה, ואף לגעת ולאחוז במיני נחשים שונים ומגוונים.

ומה עוד?

מלבד ההנאה הרבה שמתלווה לצפייה בחיות ולמגע הישיר אתן, תוכלו גם ליהנות מההליכה, מהאוויר הצח ומהשיחה המעשירה עם המדריכים. דרכם תוכלו לגלות עולם חדש שלא ידעתם שקיים: תלמדו על דרכי הרבייה של החיות, סדר היום שלהן, היחסים שלהן עם חיות אחרות ועם בני האדם, מה הן אוכלות ועוד. במהלך הביקור בג'ונגל תוכלו להתנסות בקשר אישי ובלתי אמצעי עם בעלי החיים-קשר המבוסס על אהבה ועל קבלה ללא תנאי. משך הסיור הוא כשעתיים.

האם הביקור מתאים לכל אחד?

מחוץ לג'ונגל יש שפע של חנייה, גישה נוחה לאנשי גיל הזהב והנגשה מלאה לנכים. הסיור עצמו מותאם לקצב של כל אחד מהמשתתפים ומתנהל בגמישות ובנעימות. יש הרבה פינות חמד בג'ונגל, שבהן אפשר לעצור ולנוח,וכמו כן עומד לרשותכם מזנון עשיר ומתחם מרווח של כיסאות ושולחנות, שם תוכלו להתרענן במשקה קר ולהתבונן בחיות הנעות סביבכם ללא הפסקה.

לסיכום:

אנחנו מבטיחים אווירה קצבית ומיוחדת, הדרכה מקצועית ומסודרת וחברה בלתי נשכחת של החיות המדהימות שלנו.

לקביעת סיור ופרטים נוספים - 054-6769404

הצהרת נגישות