פעילויות לקבוצות

לאילו קבוצות מתאים הג'ונגל?    
נגמרה שנת הלימודים ומתחשק לכם לקחת את כל הכיתה ליום מפנק לחגוג יחד?
הגעתם בשעה טובה לגיל 70 ואתם רוצים לקחת את כל המשפחה המורחבת לפעילות קבוצתית מקורית?
בג'ונגל כיף תוכלו למצוא מגוון פעילויות לכל הגילאים ולכל הקבוצות: בתי ספר, גני ילדים, גיל הזהב, בני משפחה ועוד. כל פעילות מותאמת לאופי המיוחד של הקבוצה, הן ברמת ההדרכה והן ברמת התכנים.
 

מדוע דווקא הג'ונגל כיף?
האווירה המיוחדת בג'ונגל כיף, הסביבה הירוקה ובעלי החיים הנהדרים המציצים מכל פינה בגן, יגרמו לכם להרגיש שנכנסתם לעולם קסום ואחר, שונה מאוד מהיומיום הרגיל, מנותק מהרעש וההמולה שיש בחוץ. כאן אין בוסים ואין מנהלים, אין מכוניות ואין מטלות שחייבים לסיים בזמן. בדיוק משום כך הג'ונגל כיף הוא מקום מושלם ליום כיף, יום גיבוש, או כל פעילות קבוצתית אחרת. כאן תוכלו להתרכז בגיבוש, בלמידה ובהנאה.
 

מה כולל המקום?
אנחנו מציעים לכם סביבה ייחודית המאפשרת למידה וחקר מרתק של בעלי חיים מכל העולם. הפעילות מועברת בצורה חווייתית ומעוררת סקרנות על-ידי הצוות המנוסה שלנו ומלווה בהסברים אודות בעלי החיים השונים, ושימוש בעזרים שונים ובמגע ישיר עם בעלי החיים – 
אנו מאפשרים להאכיל את בעלי החיים באוכל מיוחד שאותו ניתן לקבל בכניסה לגן, וכך נוצר קשר בין המבקרים לבעיל החיים השונים; אפשר להחזיק וללטף ארנבות ואפרוחים שזה עתה נולדו בפינת הליטוף המיוחדת שלנו; ואפשר גם להכיר את מיני הזוחלים השונים, קטנים וגדולים, בפינת הזוחלים העשירה, וללטף. כניסה למתחם הקופים והתוכים, האכלה ופעילות ללא מחיצות.
אצלנו תוכלו גם למצוא פינות נעימות לשבת ולנוח או לעשות פיקניק קבוצתי. אם לא הבאתם אוכל מהבית, עומד לרשותכם מזנון עם ארטיקים, חטיפים ושתיה חמה או קרה. חנות עם מזכרות יפות. בחוץ יש חניה גדולה והנגשה מלאה לנכים ועגלות.
בנוסף, יש מתקנים לילדים, פינת יצירה, מתנפחים (תלוי מזג אויר), טיולי שטח לנחלים (בתיאום מראש בלבד איתנו) ועוד.
 

אז תזכירו לי שוב, למה דווקא הג'ונגל?
הביקור בג'ונגל כיף וההתנסות החווייתית מגבשים את הקבוצה ובעיקר גורמים לכולם צחוק והנאה. הקצב, הרעש והדינמיקה המופלאה בין בעלי החיים לאנשים משכיחים לכמה שעות את העולם שבחוץ ומאפשרים לכם להתרכז במטרה שלשמה באתם.
כל שנותר לכם הוא לבחור את היום והשעה, ולהגיע עם הקבוצה שלכם לפעילות קבוצתית בלתי נשכחת.
לפרטים והזמנות –  054-6769404  

הצהרת נגישות