טיולי משפחות בשבת

כל אחד מכיר חבר, קרוב משפחה או שכן, שמתעוררים כל שבת בבוקר, עולים לרכב וחוזרים בשעות הערב אחרי טיול מהנה של שבת שלמה. אבל ממה לא כל אחד יודע איך לעשות את זה בעצמו. העניין הוא שהקונספט של טיול בשבת הוא קונספט פשוט מאוד ולא צריך להיות מומחה או לאסוף ידע רב בכדי לטייל בשבת. האמת היא שהמחסום העיקרי שמונע מרבים לדעת לאן לטייל בשבת ואיך לעשות את זה הוא הרצון לעשות את זה מחד והחשש מהתוצאות מאידך.

 

טיולי משפחות בשבת – איך מוצאים אותם?

ישראל היא מדינה עמוסה באתרים ויעדים בהם ניתן לערוך טיול עם ילדים בשבת. כשאתם מחפשים מקומות לטייל בשבת, אתם יכולים להתמקד במסלולי טיול מוכרים וידועים, אליהם תוכלו לצאת לבדכם או במסגרת קבוצה מאורגנת ואתם יכולים פשוט לצאת לטייל ולאפשר לעצמכם להגיע לאן שהרגש לוקח אתכם. אתם לא חייבים לצעוד אחרי העקבות של אנשים אחרים ואתם לא חייבים לעשות את זה כמו אחרים. כל מה שאתם צריכים זה הרצון לטייל, לחוות את הטבע, לראות נופים ולחוות את האווירה המשפחתית בטיול משפחתי. אם תחזיקו את הרצון הזה מספיק חזק, תוכלו לגלות שאין שום דילמה סביב השאלה איפה לטייל בשבת או איפה אפשר לטייל בשבת – אפשר לטייל בכל מקום.

 

ובכל זאת, אם אתם רוצים את זה מאורגן

אחרי שאמרנו את כל זה, אף אחד לא באמת מצפה מכם להפוך לטראקרים היישר בטיול הראשון אליו אתם יוצאים ואף אחד גם לא מצפה מכם להיות ספונטאניים יותר ממה שאתם. רבים מאיתנו פשוט צריכים את המסגרת הנכונה ואת הרשימה הנכונה של המלצות לטיול בשבת. לכל אחד מאיתנו יש את ההעדפות שלו, את מאפייני הטבע להם הם מתחבר ואת ההעדפות שלו לגבי החוויות אותן הוא רוצה לחוות בטיול. בהתאם לכך, תוכלו למצוא אין ספור מסגרות המציעות לכם טיולים יומיים מאורגנים ובכלל זה מקומות לטייל בשבת בצפון, בדרום או במרכז ואפילו מסגרות מקומיות ושכונתיות בהן תוכלו למצוא שכנים ותושבי המקום שנמצאים בדיוק באותה דילמה שלכם ומתאגדים תחת מומחה טיולים אחד, שמוביל את כולם.

 

אם אתם מחפשים ומחפשים המלצות לטיול בשבת, אם אתם מחפשים מקומות לטייל בשבת ואם כבר עברתם על כמה וכמה טיולי משפחות בשבת, אבל השאלה איפה אפשר לטייל בשבת אינה מספיקה להטריד את מנוחתכם, הפתרון עבורכם הוא מסגרת מאורגנת בתשלום, לפחות לכמה הטיולים הראשונים שלכם, שלאחריהם תוכלו לפרוש כנפיים ולהתחיל לעשות את הדברים בעצמכם. בכל שבת, מטיילים מאות אלפי ישראלים בכל רחבי ישראל ובמסגרת מאות רבות של טיולים מאורגנים. טיולים אלה כוללים טיולי הליכה, טיולי שטח בג'יפים ורכבי שטח אחרים, טיולי מים, סיורים אורבניים, טיפוס הרים, טיולי שבילים ועוד שורה ארוכה של סוגי טיולים שבכל אחד מהם תוכלו למצוא את סוג הטיול שמתאים לכם ולבני משפחתכם. אתם כאמור, רק צריכים לרצות, באמת לרצות.

 

אצלנו בג'ונגל כיף בקיבוץ בית זרע, תוכלו למצוא מגוון רחב של אטרקציות והפעלות למשפחות בכל שבת לאורך השנה כולה. בכלל זה, תוכלו להצטרף למגוון טיולי וסיורי שטח באזור הצפון, טיולי כרמים ושדות, טיולים על רכבים משפחתיים בנהיגה עצמית לכל המשפחה ועוד מגוון אפשרויות ושלל מקומות לטייל בשבת בצפון. אתם רק צריכים לגייס את בני המשפחה, להניע את הרכב ולהגיע אלינו. מכאן, אנחנו כבר נוביל אתכם לחוויה משפחתית נהדרת של שבת. לקבלת מידע נוסף ולכל שאלה שמטרידה אתכם בנושא, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 054-6769404 ונשמח לסייע בכל שאלה ועניין.

הצהרת נגישות