טיולי שטח לקבוצות

 

 

 

 

טיולי הירדן עם שאול מלך הג'ונגל
חוויה לכל המשפחה בנהיגה עצמית!

 

נהיגה עצמית ברכבי שטח ירוקים בליווי מדריך. נסיעה בשדות העמק, לאורך הירדן, נחל יבניאל, מול נופי ההרים. נעצור לתצפית ונשמע סיפורים על החי, הצומח והאנשים.

 

מתאים למשפחות, זוגות, וקבוצות.

***הטיולים מתבצעים בתיאום מראש בלבד בטלפון 054-6769404 או בואטסאפ!! ולא כוללים כניסה לאתר. כניסה לאתר יש להזמין בנפרד.

פרטים נוספים:

הסיור מתבצע ברכבי שטח חשמליים מאובזרים ומאובטחים לפי תקנות הבטיחות, בנהיגה עצמית שמתבצעת בליווי מדריך מלווה מוסמך שמכיר היטב את האיזור. הטיול נמשך כשעה. 

 

קבוצות גדולות יכולות לשלב את טיולי השטח עם מתחם הג'ונגל כיף, בחלוקה לקבוצות קטנות.

 

 

הרפתקה חדשה נוספת: סיורי לילה באיזור שכוללים תצפיות על בעלי החיים ועוד הרפתקאות מתחת לשמי הכוכבים. פרטים בבית העסק.

 

 

 

טיול ג'יפים בנהיגה עצמית

טיולי ג'יפים מהווים אטרקציה מהנה היכולה להתאים למגוון מקרים, דוגמת:

 • טיול משפחות – כל משפחה יודעת שחשוב להשקיע זמן לטיול משפחתי מגבש ומהנה. בין הרעיונות השונים לטיול משפחות, ניתן למנות גם את טיולי הג'יפים.
 • טיול חברה – על מנת לפנק את העובדים בטיול מהנה ומגבש, ניתן לקיים עבורם טיול ג'יפים במסלולי טבע מרהיבים.
 • טיול זוגות – טיול ג'יפים יכול להתאים גם לזוגות, ולהוות טיול רומנטי מלא בזמן איכות של בני הזוג.

 

טיול בנהיגה עצמית – הכנה מוקדמת

על מנת להפיק את מרב ההנאה מטיול הג'יפים, חשוב לבחון מספר פרמטרים, כגון:

 • מזג אוויר – יש לבחון מהו מזג האוויר העתיד להיות במועד הטיול. שכן, מזג אוויר חם או קר מדי, עלול לפגוע בחוויית הטיול. לכן, רצוי לבחון במועד עם מזג אוויר נעים ונוח.
 • בחירת מסלול – על מנת להנות מהטיול בצורה הטובה ביותר, חשוב לבחור מסלול לטיול, או לפחות אזור בארץ. שכן, ישנם מסלולים לטיולי ג'יפים כמעט בכל אזור בארץ. לכן, מומלץ להגדיר את האזור שבו רוצים לטייל, ורק לאחר מכן לגשת לבחור את חברת ההשכרה.
 • בעיות רפואיות – במידה ורוצים לצאת לטיול במסלול אקסטרים, יש צורך לבחון האם כל המשתתפים יכולים (מבחינה בריאותית), להשתתף בטיול.
 • חברה מקצועית – כדי להנות מטיול ג'יפים איכותי ומהנה, חשוב לשכור את הג'יפים מחברה מקצועית ואמינה.

 

איך בוחרים חברה לטיול ג'יפים?

ישנן חברות שונות המספקות שירותי השכרת ג'יפים לטיולים. אך על מנת לבחור נכון בחברה הטובה ביותר, רצוי ליישם את הטיפים הבאים:

 • ג'יפים מתוחזקים ומקצועיים – חשוב לבחון את רמת המקצועיות של הג'יפים, וכן את רמת התחזוקה שלהם. שכן, ג'יפ מתוחזק ומקצועי, יוכל לשמש לנהיגה מהנה גם בתנאי שטח קשים. לכן, במיוחד כאשר רוצים לצאת לטיול במסלול אקסטרים, חשוב ביותר לבחור בחברה המספקת את הג'יפים המקצועיים והמתוחזקים ביותר.
 • ליווי של מדריך – על מנת להנות מהטיול, וגם ללמוד על האזור שבו מטיילים, רצוי לבחור בחברה המספקת גם ליווי של מדריך מקצועי. שכן, במידה וישנו מדריך מקצועי המלווה את הטיול, יוכל זה להסביר על אתרים מסוימים וכדומה. כמו כן, על מנת שלא לטעות במסלול, רצוי שיהיה מדריך מנוסה שיוכל להוביל את כל הנהגים.
 • עמידה בתקנים – יש לוודא כי הג'יפים עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר. זאת על מנת להבטיח ג'יפים מקצועיים ובטיחותיים לנהיגה.
 • שיקול כלכלי – במיוחד כאשר מדובר על קבוצה גדולה של מטיילים, השיקול הכלכלי הינו בעל משקל רב. לכן, ניתן לקבל הצעות מחיר מכמה חברות שונות, ולהשוות בין המחירים שהוצעו. כך, ניתן לבחור במחיר המשתלם ביותר. אך לא מומלץ לבחור חברת השכרה מתוך שיקול כלכלי בלבד, אלא יש ליישם את יתר הטיפים המובאים ברשימה. זאת מכיוון שלעיתים המחיר הזול, עשוי להצביע על ג'יפים שאינם איכותיים.
 • המלצות וחוות דעת חיוביות – ניתן לבחור חברה בעזרת קבלת המלצות וחוות דעת חיוביות. את ההמלצות ניתן לקבל מחברים ששכרו בעבר ג'יפים והיו מרוצים מהשירות שקיבלו.
 • תודעת שירות – יש להעדיף חברה עם צוות עובדים מקצועי ואדיב. זאת משום שצוות העובדים יוכל לסייע ולענות על שאלות שונות שעשויות לעלות בכל שלב, וכן להדריך כראוי כיצד יש לתפעל את הג'יפ.

 

ג'ונגל כיף טיולי ג'יפים בנהיגה עצמאית בצפון

במידה ואתם רוצים לקיים טיול ג'יפים בנהיגה עצמית, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בג'ונגל כיף, תוכלו להנות מנהיגה בג'יפים במסלולי טבע מרהיבים בצפון הארץ. את הטיולים מלווה מדריך מקצועי ומיומן, המכיר את המסלולים היטב. כמו כן, כל כלי התחבורה שלנו מתוחזקים בצורה הטובה ביותר, ועומדים בכל התקנים המחמירים. לכל שאלה או התייעצות, צרו אתנו קשר:

054-6769404

04-6775063

מבצעים וחדשות
חץ ימינהחץ שמאלה
הצהרת נגישות