פעילות לגני ילדים ובתי ספר

מדריכים, מורים וגננות,

אנחנו שמחים להזמין אתכם לסיור לימודי וחווייתי בתוך הג'ונגל שלנו, שכולו טבע פראי וחיות.

הג'ונגל רואה חשיבות רבה לפתוח צוהר לילדים אל עולם הטבע והחי, ולהקנות להם ערכים של אהבה לטבע, כבוד אל בעלי החיים ושמירה עליהם. במהלך השנה מגיעות אלינו קבוצות מאורגנות של ילדים מכל הארץ ומגופים שונים, כמו מתנ"סים, גני ילדים, בתי ספר, קייטנות, חוגים, תנועות נוער ועוד.

 

מה אנחנו מציעים לכם?

תוכנית ההדרכה לבתי הספר ולגני הילדים היא דינאמית ומגוונת וכוללת מגוון פעילויות: סיורים מודרכים, סדנאות יצירה הכוללות צביעה בגבס, טיולים מחוץ לג'ונגל ולאורך הירדן, פעילויות ייחודיות כמו ימי שיא בית ספריים, חוגי חיות, פעילויות מותאמות לגיל הרך, מסיבות סוף שנה, פעילויות מיוחדות לילדים במהלך חופשות הקיץ והחגים, הכנת פיתות חמות על הטאבון ועוד.

 

תוכלו לבחור מראש מהו הסיור המועדף עליכם -

הדרכת כלל בעלי חיים:  הכרת שמות בעלי החיים וצאצאיהם; מיון בעלי החיים לפי מחלקות שונות;

מפגש עם בעלי חיים מארצות שונות, כאשר ההתמקדות היא בחיות המאפיינות את ארץ ישראל; כיצד מתקדמים בעלי החיים - מי עף, מי קופץ, מי רץ; מה החיות אוהבות לאכול ומה אסור לתת להן; ועוד נושאים רבים. במהלך הסיור תוכלו גם להאכיל את החיות באוכל מיוחד שנחלק לכם ואף ללטף אותן בפינת הליטוף שלנו.

הדרכה מיוחדת במתחם הזוחלים: ביקור ממוקד בחדר הזוחלים, שם תוכלו להכיר מקרוב את עולם הזוחלים המרתק - הפיתון הבורמזי, האנקונדה, הבואה קונסטרוקטור, הפיתון האלבינו ועוד נחשים ממינים שונים ומגוונים. תוכלו להציץ עליהם מבעד לאקווריומים הענקיים והאמיצים שביניכם יוכלו להחזיק אותם ממש בעצמכם!

 

צוות ההדרכה הוכשר להעניק לכם התנסות חד פעמית המשלבת הפעלה, יצירה דמיון ומחשבה. הצוות בעל ניסיון רב ומכיר את עולם החיות שלנו כמו את כף ידו. כל סיור או הפעלה מותאמת לגיל הקבוצה, לאופי המיוחד שלה ולצרכים שלה.

 

הג'ונגל מציע לקבוצות בתי הספר ולגני הילדים פינות ישיבה אינטימיות בין העצים והכלובים, וגם רחבה מרווחת ובה כיסאות ושולחנות, אם תרצו לערוך פיקניק או סתם להתכנס יחד ולדבר. לידיעתכם, נמצאים במקום גם שעשועים ומתנפחים שם יוכלו הילדים להוציא מרץ ולהשתולל בתום הפעילות הלימודית.

אפשר להגיע בכל יום במהלך השבוע, מלבד יום ראשון, מחכים לכם!

 

לקביעת סיור ופרטים נוספים - 054-6769404

הצהרת נגישות