טיולים לועדי עובדים

טיולים לועדי עובדים – פעילות מומלצת לימי גיבוש

ימי גיבוש לעובדים

כל בעל עסק יודע, שעל מנת להנות מתפוקת עבודה גבוהה מצד העובדים, יש צורך לדאוג לרווחתם. על כן, בעלי עסקים רבים דואגים לפנק את העובדים במתנות לחגים, ערבי צוות וכן בימי גיבוש חווייתיים. שכן, ימי הגיבוש מהווים עבור העובדים הזדמנות מצוינת לאתנחתא קלה משגרת העבודה. במאמר הבא ניתן לקרוא על היתרונות שיש בקיום ימי גיבוש, וכן על רעיונות והמלצות לאטרקציות מהנות, אותן ניתן לשלב בימי הגיבוש.

 

ימי גיבוש לעובדים - יתרונות

כאשר בוחרים לקיים עבור העובדים יום גיבוש, נהנים ממגוון יתרונות, כגון:

 • הזדמנות לחיזוק הקשרים - בין הדברים היותר חשובים בכל ארגון, עסק או משרד, הוא הקשר שקיים בין העובדים השונים. שכן, כאשר נרקמים קשרים עמוקים בין העובדים, האווירה שבמקום העבודה תהיה יותר חיובית, וכתוצאה מכך גם תפוקת העבודה תעלה. לכן, ימי הגיבוש מהווים הזדמנות מצוינת לחזק את הקשרים שבין העובדים השונים.
 • הכרת תודה - על עובד באשר הוא, יעבוד ביותר חשק ומרץ במידה ואכן ירגיש כי מעריכים את עבודתו. לכן, כאשר מקיימים ימי גיבוש לעובדים, העובדים רואים באותם ימים כאות הוקרה אודות העבודה שהם מבצעים במשך השנה.
 • שבירת שגרה – על מנת לשבור מעט את שגרת העבודה השוחקת, רצוי לקיים ימי גיבוש לצוות העובדים.
 • שבירת דיסטנס – בשגרת העבודה, ישנה היררכיה קבועה ומוגדרת. ישנם עובדים בכירים יותר, ועובדים יותר זוטרים, כאשר כל אחד פועל בהתאם לאותה היררכיה. בימי גיבוש, אותה היררכיה זזה לצד, כאשר כל העובדים מתנהגים בצורה טבעית ללא הבדל אם מדובר על מנהל בכיר או עובד זוטר.

 

טיולים לועדי עובדים – יום גיבוש מומלץ

מבין הרעיונות השונים לימי גיבוש, הטיולים מהווים את הרעיון המהנה והמומלץ ביותר. שכן, בטיולים המתקיימים ברחבי הארץ, ניתן לשלב אטרקציות, פעילויות אקסטרים וכן הלאה. על מנת להפיק את מרב התועלת מטיול העובדים, רצוי לקחת בחשבון את הדגשים הבאים:

 • התאמה לעובדים – טרם ניגשים לבחור מסלול לטיול עובדים, יש לבחון את המצב הבריאותי של כל העובדים. שכן, במידה וישנם עובדים במצב רפואי שלא מאפשר להם לטייל ברגל במשך זמן רב, או כל בעיה רפואית אחרת, יש לבחון כיצד ניתן להתגבר על האתגר, על מנת לקיים טיול שבו כל העובדים יוכלו להשתתף.
 • התאמה למזג אוויר – חשוב מאוד לבחון את מזג האוויר שעתיד להיות ביום הטיול. שכן, במידה ורוצים לקיים את הטיול בימי הקיץ, רצוי לבחור בימים נוחים ולא שרביים, על מנת למנוע התייבשות. כמו כן, במידה ורוצים לקיים את הטיול בחורף, יש לוודא כי לא עתיד להיות מזג אוויר גשום מדי, דבר שעלול לפגוע בחוויית הטיול.
 • התאמה לכמות העובדים – יש לברר כמה עובדים מונה הקבוצה שעתידה לצאת לטיול, על מנת שיהיה ניתן לבחור במסלול המתאים ביותר. שכן, ישנם מסלולים שפחות יתאימו לקבוצת אנשים גדולה, בעוד שמסלולים אחרים יהיו מתאימים גם לקבוצות גדולות.
 • אטרקציות מהנות – על מנת להבטיח הנאה לכל העובדים, רצוי לשלב בטיול אטרקציות ופעילויות מהנות. כך לדוגמא, ניתן לשלב טיול ג'יפים, טיולי באגי וכדומה, שבהם יוכלו העובדים להנות גם מחוויית אקסטרים וגם מנופים מרהיבים.
 • מסלולים אטרקטיביים – חשוב לבחור נכון את המסלול לטיול. שכן, במיוחד באזור צפון הארץ, ישנם מסלולי טבע מרהיבים, המתאימים לאנשים כמעט בכל גיל.

 

מסלולים לטיולי עובדים

להלן כמה אזורים בצפון הארץ, שבהם ניתן למצוא מסלולי טבע מרהיבים:

 • עמק הירדן – עמק הירדן מאופיין במסלולי טבע רבים, חלקם משולבים עם קטעי מים וחלקם לא.
 • רמת הגולן – הרי הגולן מהווים יעד אטרקטיבי לטיולים. כמו כן, במידה ובוחרים לקיים את הטיול בקיץ, באזור הגולן ניתן להנות ממזג אוויר נוח ופחות חם, בהשוואה לאזור עמק הירדן.

 

ג'ונגל כיף - טיול חברה לצפון

במידה ואתם רוצים לקיים טיול עובדים בצפון הארץ, הגעתם למקום הנכון. אצלנו בג'ונגל כיף, תוכלו להנות מנהיגה ברכבי שטח חשמליים, במסלולי טבע מרהיבים בצפון הארץ. את הטיולים מלווה מדריך מקצועי ומיומן, המכיר את המסלולים היטב. כמו כן, כל כלי התחבורה שלנו מתוחזקים בצורה הטובה ביותר, ועומדים בכל התקנים המחמירים. לכל שאלה או התייעצות, צרו אתנו קשר:

054-6769404

04-6775063

 
הצהרת נגישות