פעילויות עם חיות ליום הולדת

עוד מעט מגיע תאריך חגיגות יום ההולדת של ילדכם ואין לכם עדיין רעיון לחגיגה ייחודית ומקורית? אז אם ילדכם אוהבים בעלי חיים, הגעתם למקום הנכון! כאן, בג'ונגל כיף ניתן למצוא מגוון הפעלות ליום הולדת עם בעלי חיים ולהתאים את הפעילות לפי גיל, סוג ההפעלה וסוגי בעלי החיים האהובים ביותר. האווירה הקסומה, הסביבה הירוקה שמציגה את הטבע במלוא הדרו ובעלי החיים הכובשים המציצים מכל פינה ימלאו את לבכם ויגרמו לכם להתנתק מהרעש של העולם בחוץ. כאן לא ממהרים לשום מקום, אין לחץ לסיים מטלות ועניינים כאלה ואחרים. הדינאמיקה המיוחדת עם בעלי החיים תגרום לכם לעצור לכמה שעות את החיים, ולהתמסר אל המקום המופלא שסביבכם. כמו כן, ילדים בכל גיל נרגשים מהמפגש עם בעלי החיים, מגיל ינקות ועד נוער. בעלי החיים מצליחים להגיע ללבם של הילדים ולהוציא מהם מגוון תגובות ורגשות שאחרים אף לא מצליחים. בשל כך, זה המקום המושלם לבלות ולעשות הפעלה לילדים עם חיות.

 

הפעלת יום הולדת עם חיות בג'ונגל כיף כוללת פעילות חווייתית, למידה על עולמם המרתק והסודי של בעלי החיים, האכלתם וליטוף. כמו כן, הפעילות תכלול מוזיקה, איפור וקעקועי נצנצים, טקס הכתרה עם כסא מלכות מהודר ושלל אביזרים והפתעות, כמובן תוך כדי שיתוף הילדים. זאת ועוד, פעילות עם חיות ליום הולדת תכלול גם בובת ענק מדברת, ריקודים, שירים, משחקים, וכל זה תוך העצמת ילד היומולדת.

 

חשוב לציין כי יש מספר אפשרויות עבור הפעלת חיות ליום הולדת, ניתן לבחור מה הכי מתאים עבור ילדכם. קיימת הדרכת שטח עם האכלת בעלי החיים, ליטוף ולמידה על עולמם של הזוחלים, טיולי שטח, יצירה, מתנפחים וכן הלאה. על מנת לבחור את פעילות חיות יום הולדת המתאימה ביותר, יש לדעת את גודל הקבוצה, הגילאים וההעדפות האישיות של הילד החוגג. הסביבה הירוקה המלאה בעלי חיים אוהבים והפעילות החווייתית מעוררות סקרנות וכך, מאפשרות למידה וחקר מצד הילדים. הילדים ילמדו את סדר היום של החיות, מה ואיך מאכילים אותן, איך מטפלים בהן, הקשר שלהן עם הסביבה ועוד. כאמור, ניתן להאכיל את בעלי החיים, אולם יש להשתמש באוכל מיוחד אותו תקבלו בכניסה, כך תוכלו ליצור קשר עם החיות תוך כדי דאגה לבריאותן. זאת ועוד, יש פינת ליטוף לימי הולדת, בה ניתן להחזיק וללטף ארנבות ואפרוחים קטנים שרק נולדו וגם ניתן להיכנס למתחם ללא מחיצות של הקופים והתוכים. כל החוויות והתנסויות באמצעות מפעיל עם חיות ליום הולדת יכולות להיות מצחיקות, מעניינות וכמובן- מגבשות.

 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בחרו יום ושעה, והגיעו לחגוג יום הולדת חיות במקום בלתי נשכח. זה הרגע לעזוב את המסכים ולפתוח את הדלת אל עולם הטבע, בו תמצאו גם פינות מוצלות ומרגיעות למנוחה או לפיקניק,  כאשר ביניכם יקפצו להם קופים ותוכים שיחכו לתשומת לבכם. כמו כן, ישנה חניה גדולה ונגישה לנכים ועגלות. ג'ונגל כיף ממוקם בקיבוץ בית זרע אשר בעמק הירדן. אתם מוזמנים ליהנות עם חיות ליום הולדת ועם צוות ההדרכה המקצועי שיעניק לכם שירות חם, סבלני ואוהב. אנחנו כאן עבור כל שאלה ותהייה, על מנת להעשיר ולמלא אתכם ידע לגבי עולם הטבע הנפלא שאתם עומדים להיכנס אליו. מוזמנים להתרשם ממגוון חוויות עשירות צחוק, ליצור עמנו קשר ולהשאיר הודעה במספר 054-6769404. מחכים לכם!

הצהרת נגישות