מה אפשר לעשות בשבת עם הילדים?

רובנו מדברים על הצורך האינסופי להעסיק את הילדים, אבל הצורך האמיתי שלנו הוא להעניק לילדים שלנו כמה שיותר חוויות ילדות, לעורר את הסקרנות שלהם ולפתח בהם רצון לראות את העולם וללמוד עליו. בעידן בו כולם עסוקים בעבודה ובקריירה שלהם, פעילות לילדים בשבת היא פחות או יותר האפשרות היחידה שעומדת לרשותנו בכדי לענות על הצורך הזה. אז מה אפשר לעשות בשבת עם הילדים? ובכן, המון.

 

אטרקציות לילדים בשבת

אם אתם מחפשים מה לעשות בשבת עם הילדים, מחפשים אטרקציות לשבת שיכולות להתאים גם לילדים שלכם, אבל לא ממש מוצאים אפשרויות מתאימות, אולי כדאי שתרחיבו את החיפוש שלכם אל מעבר לטווחים הגאוגרפיים הנוחים לכם. כהורים, אנחנו רוצים להעניק לילדינו את אותן חוויות ילדות חשובות, אבל אנחנו בדרך כלל לא מעיזים לצאת מאזור הנוחות שלנו ולהתרחק אל מעבר למרחבים האורבניים המקיפים אותנו. אטרקציות בשבת יש המון, אבל רבות מהן עשויות להתרחש הרחק מכם. זה דורש נסיעה ארוכה, זה דורש השכמה מוקדמת וזה דורש חזרה מאוחרת בערב, אבל הרי אלו הם בדיוק המרכיבים של חוויית הילדות אותה אתם רוצים להעניק לילדיכם, הלוא כן? כך למשל, אטרקציות בצפון בשבת היא אופציה נהדרת שאתם רוצים לבחון ולא רק כאשר אתם יוצאים לנופש משפחתי של שבוע באזור הצפון, אלא גם במסגרת פעילות לשבת.

 

מה אפשר לעשות בשבת באזור הצפון?

אם היינו מפרטים בפניכם רשימה של כל האטרקציות אליהן תוכלו להגיע בשבת באזור הצפון, היינו נדרשים להרבה יותר שורות מאלו שעומדות לרשותנו וזאת לא המטרה. אם אתם מתחבטים מה אפשר לעשות בשבת ובכלל זה גם באזור הצפון, אתם יכולים למצוא מבחר גדול של אתרים המרכזים עבורכם בדיוק את המידע הזה, אתם יכולים להתייעץ עם בני משפחה, חברים ושכנים ואתם יכולים פשוט לעלות לרכב, להתחיל לנסוע ולכוון את עצמכם תוך כדי תנועה לפי מה שאומרים הלב והחשק. אזור הצפון מציע מבחר גדול של אטרקציות מים, ספורט, הליכה, טיול, טיולי שטח ושדאות במסגרת פעילויות שמהוות גם בילוי בשבת למבוגרים. לחילופין, ישנם מקומות בילוי בשבת בהם תוכלו ליהנות מאטרקציות באזור סגור ומוגדר וגם כאלה ניתן למצוא בכל רחבי אזור הצפון.

 

חשבתם לצאת כבר בשישי?

אחד המחסומים המרכזיים בפני אלו שמחפשים אטרקציות בשבת בצפון הוא הצורך להשכים מוקדם מאוד בבוקר ולנסוע נסיעה ארוכה, שמייד לאחריה רק מתחילה האטרקציה. מחסום זה גורם למרביתנו לוותר על העניין ופשוט להמשיך לישון את שנת הבוקר הטיפוסית של יום שבת, תוך הפסד של יום בילוי שלם לכל המשפחה. דרך מצוינת להתמודד עם העניין היא לצאת כבר ביום שישי. תוכלו להתארח בצימר, בבית מלון או בקמפינג על חוף הים או על גדות נחל. ישנן אפשרויות לינה רבות באזור הצפון, מהן תוכלו להגיע במהירות ובקלות למבחר גדול של אטרקציות בשבת בכל רחבי אזור הצפון. ואת כל הדברים שאמרנו עד כה, אפשר לייחס גם לאזור הדרום כמובן ולא פחות מכך, גם לאזור המרכז. ישנן מספיק אטרקציות לילדים בשבת בכל רחבי הארץ.

 

ג'ונגל כיף מרכזת עבורכם מבחר גדול של אטרקציות בצפון בשבת ובכלל זה טיולי שטח, פינות חי, סיורים באזורים חקלאיים, פעילויות היתוליות לילדים ולכל בני המשפחה, פעילויות מים ועוד שלל פעילויות ואטרקציות מהן תוכלו ליהנות בשבת אחת בודדת. כדי לתאם אטרקציות לזוגות, משפחות וקבוצות, התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 054-6769404 ונשמח להציג בפניכם את כל רשימת האטרקציות הזמינות עבורכם בכל יום שבת לאורך השנה ולספר לכם כיצד תוכלו להעניק את כולן לילדיכם כחוויית ילדות בלתי נשכחת.

הצהרת נגישות