טיולים בצפון בחורף

אזור הצפון הוא האזור בארץ, שמושך אליו את הכמות הגדולה ביותר של מבקרים במהלך עונת האביב, הקיץ והסתיו. אלא שאם אתם אוהבים את הצפון בקיץ, ישנם המון טיולים בצפון בחורף שיכולים להפוך את אזור הצפון לאזור הטיולים שלכם לאורך השנה כולה. טיולי חורף באזור הצפון מציעים שורה של חוויות, אותן לא ניתן לחוות באף אזור אחר בארץ – נחלים שוצפים וקוצפים, שלג בגולן ובגליל העליון, טיול בגשם ביערות עבותים ירוקים באווירה אפרורית בסגנון אירופה ועוד שורה ארוכה של אטרקציות, שמרגישות וחוות לגמרי אחרת, פשוט בגלל שזה בחורף.

 

טיול חורף בצפון – מה זה אומר?

מן הסתם, טיולים בחורף ייראו לגמרי שונה מאשר טיולים דומים במהלך עונת הקיץ. בעונת החורף לבטח לא תרצו להשתכשך במימיו הקפואים של הירדן ומן הסתם גם לא תרצו לטבוע בשכבות של בוץ טובעני ביערות העבותים של אזור הצפון. יחד עם זאת, בחורף הישראלי, ישנן המון הזדמנויות לערוך טיול בצפון הארץ בחורף, בימים ללא גשם לצד טיולי גשם שמעניקים חוויה שונה לגמרי ומיוחדת באופן יוצא דופן. המכנה המשותף של כל הטיולים הללו הוא, שאתם רוצים לערוך אותם במסגרת מאורגנת עם אנשים שחיים את אזור הצפון לאורך כל השנה ויודעים גם לבנות עבורכם טיולים מומלצים בפברואר הקר והגשום ולאורך החורף כולו.

 

מה לעשות בשבת בחורף – מכורבלים מול המים

אזור הצפון הוא לחלוטין לא האזור היחיד שמתאים לעריכת טיולים בינואר בישראל. למעשה, אזור הדרום והערבה מתאימים אף יותר לסוג זה של טיולים. המדבר בחורף, ללא השמש היוקדת ובטמפרטורות נוחות לחלוטין, יכול לייצר עבורכם מבחר גדול של המלצות לטיולים במהלך עונת החורף החל באזור ים המלח ועין גדי, דרומה דרך הערבה התיכונה והנגב המערבי ועד הרי אילת. ובכל זאת, אם אתם מתחברים יותר לחוויה של התכרבלות בתוך בגדים חמים מול מים שוצפים וקוצפים, מרחבים ירוקים אינסופיים ואוויר שקצת מחייה את מחזור הדם והנפש, ישנן שלל אטרקציות בחורף בישראל ובכלל זה באזור הצפון, שיכולות להעניק לכם בדיוק את זה.

 

חופשה שלמה בחורף

אם רק תבחנו את מה שמציעים הגורמים השונים שמציעים טיולים בצפון בחורף, תגלו שישנן המון אפשרויות שיכולות להתאים לכם. יחד עם זאת, מה שיכול להתאים לכם פחות היא הנסיעה הארוכה בגשם זלעפות עד אזור הצפון ולבטח השכמה מוקדמת כשבחוץ עוד חושך וקר. כדי לחסוך לכם את כל זה ולהבטיח שאכן תוכלו ליהנות מיופי של טיול חורף בצפון, כדאי לחשוב על חופשה שלמה, אפילו של סופשבוע אחד בודד. ישנם המון צימרים בכל רחבי הצפון שבהם תוכלו להתארח לסוף שבוע, במהלכו תוכלו לשלב טיולים ופעילויות חורף קלאסיות, המאורגנות על ידי גורמים מקצועיים שחיים את אזור הצפון יום יום לאורך כל השנה, לרבות עונת החורף הקרה והגשומה. מה שחשוב לזכור הוא, שלטייל אפשר גם בחורף ודווקא האזורים בהם ניתן לחוות את החורף במלוא עוזו, יכולים לספק לכם את החוויה הכל כך מיוחדת ושונה אותה אתם מחפשים לעצמכם ולבני משפחתכם.

 

ג'ונגל כיף מציעה לכם מבחר גדול של הפעלות, פעילויות ואטרקציות באזור הצפון לכל אורך השנה ובכלל זה גם טיולים בצפון בחורף, ביקורים בחוות חקלאיות, שדות וכרמים, טיולי נחלים ומעיינות, מסלולי טיול וטיולי שטח בליווי מקצועי. הטיולים הם על רכבי קלאב קאר, ותלויים בתנאי מזג האוויר. אם אתם רוצים למצוא את כל האפשרויות שלכם לטיול באזור הצפון במהלך עונת החורף, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 054-6769404 ונשמח לספר לכם בדיוק מה הן האפשרויות העומדות בפניכם ואיך אנחנו עומדים להעניק לכם אותן בצורה הכי חורפית והכי מהנה שאפשר.

הצהרת נגישות