יום גיבוש לעובדים בצפון

ג'ונגל כיף הוא ללא ספק מקום אידיאלי עבור יום גיבוש לעובדים בצפון בזכות שילוב יוצא דופן של אווירה משוחררת ומהנה, מפגשים מרתקים עם עולם החי, נופים קסומים, טיולים ולמידה. הביקור אצלנו הוא כניסה לעולם אחר וקסום המאפשר מגע קרוב וישיר עם חיות מלהיבות, ויצירת חוויה מקרבת לבבות ומגבשת לחברי הקבוצה.

 

מגוון פעילויות ואטרקציות לימי חברה

לצד האווירה המיוחדת, אצלנו תמצאו מגוון פעילויות שמתאימות לעובדים מכל תחום עיסוק. להלן שתי אפשרויות נבחרות:

  • סיורים מודרכים – המדריכים המקצועיים שלנו ייקחו אתכם לסיור בין קופי הסנאי, דרבנים, חוטמנים, ארנבות, תוכים, צב סודני, עכברים, סוריקטות ועוד. במהלך הסיור ילמדו העובדים על עולמן המופלא והמסתורי של חיות אלו, כגון יחסיהן עם חיות אחרות, מזונותיהן, קשריהם לבני האדם, אורחות חייהן, דרכי הרבייה וכדומה. בתוך כך, המשתתפים יוכלו לגעת, ללטף ולהאכיל את החיות בפינת הליטוף או בפינת הזוחלים, וגם לשוחח עם התוכים, ולהתלהב מהקופים שמתרוצצים חופשי.
  • טיולי שטח – ג'ונגל כיף שוכן בחלקו הצפוני של עמק הירדן, רק שני קילומטרים מחופה הדרומי של הכינרת. המתחם היפהפה ממוקם בינות למטעי דקלים ופירות, כשברקע הרי רמת הגולן, השדות והמרחבים הפתוחים של העמק. מכאן תוכלו לצאת להרפתקה מלמדת ומסעירה על רכבי שטח חשמליים בשבילים שעוברים בין המטעים, השדות, בריכות הדגים ופינות החמד היפות ביותר בארץ. אנו מציעים מספר מסלולי טיול בהתאם לעונות השנה ולמזג האוויר, כאשר חברי הקבוצה נוהגים בעצמם ברכבים עם מלווה. כמו כן, אל הטיול מתלווה מדריך שמעניק הסברים על ההיסטוריה המרתקת של האזור, ההתיישבות, החקלאות ועוד. בהתאם לתיאום עימכם, נעצור באחת מפינות החמד המוצלות ונערוך פיקניק כיד המלך, או ארוחה מלאה עם בישולים על המדורה.

 

למה ג'ונגל כיף?

לאור ניסיוננו בתחום, אנו יודעים שג'ונגל כיף הוא המקום המושלם עבור יום גיבוש לחברות בצפון. מדובר בחוויה שמוציאה את העובדים משגרת העבודה לעבר מרחב פתוח ומשוחרר, שבו הם נפגשים עם עולם חדש ולא מוכר. בתוך כך, המגע הישיר עם החיות מרגש את המשתתפים ומחייה את הנפש, דבר המתבטא גם באיכות הקשרים שנוצרים ביניהם במהלך היום. וכמובן, ההנאה וההתלהבות משולבות עם למידה בעלת ערך מוסף וחשוב, שעוזרת לכולם להרחיב את אופקיהם ואת תפיסתם לגבי הקשרים שבין האדם והעולם.

 

למידע נוסף ותיאום הגעה

לתיאום ימי גיבוש וכיף בצפון, ולקבלת מידע על פעילויות ואטרקציות נוספות שאנו מציעים, התקשרו אל ג'ונגל כיף בטלפון  054-6769404.