חוג חיות בצפון - פעילויות עם בעלי חיים - ג'ונגל כיף


חוגים עם בעלי החיים מעניקים לילדים שלנו הזדמנות נפלאה לעזוב לרגע את עולם האינטרנט והטלוויזיה, האייפון והטאבלט, ולהיכנס לעולם הטבע. אנחנו מזמינים את כל הילדים מעמק הירדן, טבריה והסביבה, להניח לשעה קלה את שגרת הלימודים, את אווירת התחרותיות וההישגיות, ולקבל בתמורה חוויה אמתית וייחודית של טבע, בג'ונגל שלנו.

 

חוג לילדים שאוהבים חיות

מה מקבלים הילדים מהחוג?
במהלך החוג ודרך ההיכרות עם בעלי החיים, הילדים מתנסים ברגשות של אהבה וחמלה אל יצורים לא מוכרים להם, עם הרבה תכונות משותפות לבני האדם. הם לומדים לקחת אחריות על מישהו אחר מלבדם, באמצעות מילוי מטלות פשוטות ויומיומיות, כמו להאכיל את בעלי החיים, לנקות את הכלובים שלהן ולבדוק שהן בריאות.
המטרה של החוג לילדים היא לפתח אצל הילדים כבוד הדדי לאדם אחר, לבעלי חיים ולטבע. בעזרת מגע, צחוק, סיפור, משחק והפעלת הדמיון, לומדים הילדים על אורח החיים של בעלי החיים, מה הן אוכלות, מהיכן בעולם הן מגיעות, לאיזו משפחה הן שייכות, באיזו סביבה הן חיות ועוד דברים מעניינים רבים.

מי מעביר את חוג החיות?
בכל מפגש שכזה מתבצעת מחשבה עמוקה ותכנון קפדני, על-ידי צוות מיומן ובהדרכתו של גל שטיין, שרגיש לכל ילד וילד, יודע לזהות מה הילד צריך באותו רגע, ויודע לחבר בין בעלי החיים והילדים.
 

מתי וכמה?
החוג מתקיים בין כותלי הג'ונגל כיף בימי שני בשעה 16:00 - 17:00
החוג מתקיים פעם בשבוע באופן קבוע, וכל מפגש אורך כשעה. 
עלות החוג היא 175 שקלים לחודש.
מחכים לכם בג'ונגל כיף!!!
 
לפרטים נוספים –  054-6769404

                        

מחכים לכם צוות הג'ונגל כיף!

מבצעים וחדשות
חץ ימינהחץ שמאלה
הצהרת נגישות