מבקרים ממליצים

Stacy Florez - 11.04.2022

מקום מדהים למי שאוהב חיות! יש פה כלוב עם קופים שאפשר להיכנס אליו ולהאכיל אותם מהיד. הקופים מסתובבים גם חופשי בכל השטח של הגן ולא מתביישים להתקרב אליכם ולבקש אוכל 😄.
יש גם ציפורים שונים (בזים, תוכים מהממים מכל מיני סוגים חלקם אפילו מדברים). יש חדר עם זוחלים (חלק מנחשים ולטאות אפשר להחזיק). יש עזים מתוקים, ארנבים, צבים ועוד ועוד ועוד. אנחנו נהננו מאוד ומקווים לחזור בקרוב


אור רוטר - 22.03.2022

מקום קסום נהננו מכל דקה. פשוט כיף גדול.
הכל נקי מסודר ונעים
מגוון רחב של חיות ופעילויות שפשוט לא רצינו ללכת.
בטוח נחזור שוב בקרוב
תודה רבה לכל צוות הג'ונגל כיף 🙂


בן לוין - 26.01.2022

מקום נהדר לילדים! מגוון גדול למדי של בעלי חיים מכל מיני סוגים, חלקם מסתובבים חופשי וחלקם בכלובים. את רוב בעלי החיים ניתן להאכיל כשרוכשים מזון בעלות של 5 שקלים לכוס גדולה. ניתן לראות משוטטים ברחבי המקום צבי ענק, טווסים ומגוון עופות ואפילו עיזים. בכלובים ישנם חמורים, חזירים, גמלים, יענים, סוריקטות, תוכים ומגוון זוחלים כמו נחשים ולטאות. בנוסף יש כלוב של תוכים וקופי סנאי מתוקים שניתן להאכיל. יש גם פינת ליטוף ואת מרבית החיות ניתן ללטף בכלובים. מלבד בעלי החיים יש מעט מתנפחים, בימבות חופשיות לקטנים, פינת יצירה בתשלום ואיזורי ישיבה רבים. עלות הכניסה היא 45 לילד/מבוגר (אם אני לא טועה) אבל ניתן להשיג קופונים והנחות במגוון מקומות. מומלץ בחום רב למשפחות עם ילדים קטנים


טל אזולאי מיקנעם - 8.8.2017 - 08.08.2017

לכל מי שנפשו צעירה ואוהב טבע, הג’ונגל כיף בקיבוץ בית זרע זה בהחלט משהו מיוחד!!
אינטראקציה של חוויה חושית בין המבקרים לחיות, טעם אחר לגמרי ממה שהכרנו עד היום בתחום "גני החיות".
הנסיעה עם הרינג’רים בין מטעי הבננות וברכות הדגים מעלה ומגלה את ערך הקסם של עמק הירדן.
ממליצים בחום על כרטיס משולב שווה כל רגע, מנהלי המקום ומפעיליו לא פסחו על שום פרט להנאתנו והילדים צהלו להם במשחקי המים הנמצאים במקום.


מירב - 03.03.2016

כמה כייייייף כמה נהננו.חיות מקסימות קופים "פוצי פוצי" כמו שבני הפעוט קורא להם (פיצי פיצי הוא מתכוון).הם כאלו מתוקים.אווירה מקסימה נוף מרהיב ביופיו, נחזור לשם עוד הרבה בע"ה! ממליצה בחום. מירב מת"א :)


אופירה ומורן פורטל מטבריה - 03.07.2014

מקום נפלא לכל המשפחה!!!! הילדים מבקשים כל הזמן ג'ונגל כיף!


-->
הצהרת נגישות