ימי הולדת בג'ונגל כיף

שוב הגיע היום המיוחד בשנה ואתם מחפשים מקום ייחודי לחגוג בו יום הולדת לילדיכם. יום הולדת לילדים יכול להיות כאב ראש רציני, או שהוא יכול להיות יום פינוק מושלם - גם להורים וגם לילדים.

דמיינו לעצמכם מתחם גדול ובו צמחייה טרופית עשירה ופינות מוצלות, שבילים צרים ומפותלים, קופים קטנים מקפצים ביניכם חופשיים וללא מחיצות, תוכים צבעוניים מברכים אתכם לשלום בכניסה, וקולות של בעלי חיים  מקדמים אתכם עם כל פסיעה. הגעתם לג'ונגל כיף, מקום משגע לערוך בו יום הולדת לילדים!

אנחנו בג'ונגל כיף מציעים לכם חוויית טבע קסומה, שמחה ואקטיבית - עם בעלי החיים, בין בעלי החיים ובעזרת בעלי החיים. מתי שיחקתם בפעם אחרונה עם נחש או עם לטאה ענקית? מתי שוחחתם עם תוכי על כל מה שעובר לכם בראש או התחריתם בקוף סנאי מקפץ? מתי בפעם האחרונה קיבלתם נשיקה מתינוק יען לכבוד יום ההולדת שלכם? או ישבתם עם כל חבריכם ללטף אפרוח שזה עתה בקע מהביצה?

 

אז מה אנחנו בעצם מציעים?

אנחנו ממליצים לכם ההורים, להתרווח לכם בנחת בכסא ולתת לנו לקחת את כל הילדים למסע  קסום של טבע, בעלי חיים ומשחקים. מלבד המתנפחים, ארגז החול והחיות המרהיבות, אנחנו מציעים כמה אפשרויות לחגוג יום הולדת לילדים.

 

חדש ! חדש!! חדש!!

יום הולדת בסגנון ג'ונגל

 

השכרת המקום לחבילת יום הולדת הכוללת: מתחם פרטי, מערכת הגברה, מתנפחים (תלוי במזג אוויר), פעילות כיפית לכל הגילאים, הכוללת הדרכה והאכלת בעלי החיים, כניסה למתחם הקופים והתוכים ופעילות ללא מחיצות.

 

בנוסף הדרכת זוחלים מדהימה, הכוללת מגע, ליטוף ולמידה על זוחלים אקזוטיים מרחבי העולם - נחשים, לטאות ענקיות, צבי ענק ועוד. 

 

ניתן להוסיף - פופקורן, מכונת סוכר, פינת יצירה, ועוד...

 

לפרטים והזמנות 054-6769404

אירועים

מבצעים וחדשות
חץ ימינהחץ שמאלה
הצהרת נגישות